הובלות קטנות בשרון - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות קטנות באזור השרון

הובלות קטנות באזור השרון

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלות קטנות באזור השרון

תושבי השרון והסביבה, יש לכם פריט בודד להעברה. סטודנטים ורוצים לעביר רק את המיטה ושולן מחשב? מה שאתם צריכים זו חברת הובלות קטנות בשרון, תעזור לכם לבצע העברה מהירה, במחיר נוח ובעיקר תוך שמירה על המוצר.

מה זו הובלה קטנה?

מדובר בעצם על כל הובלה שלא מצדיקה שימוש במשאית גדלה, שבדרך כלל מתאימה להעברת תכולת דירה שלמה.

 

יכול להיות שהסבתא הורישה לכם מכונת כביסה או מייבש? סטודנטים, סיימתם ללמוד ואתם חוזרים הביתה וצרכים להעביר כמה תיקים ומחשב? לא כל העברה פרטית היא תמיד של תכולת דירה גדולה ובמקרים כאלו, לעשות שימוש בחברת הובלות שיש לה רק משאיות ענק ייעודיות למעבר דירה הוא מיותר וחבל פשוט על הכסף.

 

בהובלות קטנות גם לא נדרש צוות שלם של מובילים ומספיק, ברוב המקרים אדם אחד, עם טנדר או אמצעי שינוע אחר קטן יותר, שיעשה את העבודה. במידת הצורך יעמדו לרשותכם גם אמצעי שינוע מיוחדים, למשל מלגזה, או מנוף להעברת מוצר כבד במיוחד, דוגמת פסנתר, וטרינה כבדה וכדומה.

 

למחפשים הובלות קטנות באזור השרון והסביבה, חברת דוד הובלות מעמידה לרשותכם פתרונות הובלה איכותיים, במחירים נוחים ובהתאמה מושלמת לגודל, נפח ומשקל הפריטים אותם ברצונכם להוביל. כמו כן אנו מציעים גם שירותי אחסנה.

 

יש לנו את הנסיון המקצועי הרב, היכולת המוכחת ובעיקר צוות איכותי ומנוסה שישמח לעמוד לרשותכם.

 

חוסכים בעלויות ובכאב הראש

הסיבה העיקרית לעשות שימו שבחברת הובלות, גם אם מדובר בהובלה קטנה, היא שהפריטים להעברה, על אף היותם בודדים, לא נכנסים ברכבכם הפרטי. למשל מקרר חדש שקניתם, מזנון עתיק של הסבתא. זוהי נחשבת עדיין הובלה קטנה, אולם כזו שנדרשים עבורה פתרונות מתאימים, מובילים מיומנים ומחירים נוחים.

 

שירות הובלות קטנות בשרון של חברת דוד הובלות יפתור אתכם מכאבי ראש, כאבי גב, הוצאה גבוהות ויוודא שהפריטים אותם אתם מעוניינים להעביר יגיעו בשלום ובבטחה ליעדם, בצורה היעילה ביותר, הבטוחה ביותר והמהירה ביותר.

 

זה הזמן להתקשר אלינו למספר הטלפון 1-700-071-075 ולקבל מענה מהצוות האיכותי שלנו, כמו גם ייעוץ, הסברים והצעת מחיר שמתאימה לכיסכם ולתקציבכם.