הובלות תכולת דירה למחסני אחסון - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות תכולת דירה למחסני אחסון

הובלות תכולת דירה למחסני אחסון

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

כיום, רבים עושים שימוש במחסני אחסון לטובת אחסון חפציהם והריהוט שלהם לתקופות בהם יימצאו בחו"ל, בזמנים של מעברי דירה או לפעמים לטובת שמירה על חפצי אומנות או סחורות למכירה. כחלק מהתהליך, נידרש להובלה של הציוד למחסני האחסון עצמם.


מי זקוק לשירות של מחסני אחסון?

כאמור לעיל, מחסני האחסון הופכים לפונקציה פופולרית יותר ויותר עבור אנשים הזקוקים למקום לאחסן בו ציוד, תכולת דירה, סחורות למכירה וכדומה. למעשה, מדובר במחסנים אשר עבורם משלמים תשלום חודשי בדרך כלל, המתחדש מדי תקופה קצרה או ארוכה, כתלות בסגנון של מחסני האחסון. לרוב, יש צורך לתאם מול המזכירות של חברת המחסנים לקראת ההגעה אליהם לטובת בדיקת הציוד או לקיחתו, אך ישנם מחסנים אשר בהם אין כלל צורך בכך וניתן פשוט להגיע עם מפתח ולהוציא מהמחסן כל שתחפצו ובכל עת. שירותי אחסון הפכו לפופולאריים לאור העובדה שרבים כיום מבינים את החשיבות של שמירת הציוד או הסחורה שלהם במרחב מוגן ומסודר וכמובן מאובטח.

כיצד נבצע אחסון נכון ומיטבי של הציוד?

בראש ובראשונה, נרצה לוודא כי השינוע של הציוד או הסחורה אל המחסנים עצמם מתבצע בצורה הטובה ביותר. מה הכוונה? למעשה, כי מדובר בחברה הנותנת אחריות מסוימת וערבה לעובדים שלה, כי החברה מספקת שירותי אריזה בעצמה ומחזקת אריזות אשר נראה כי לא מספיק בטוחות, כי עובדי החברה מתנהלים במקצועיות ובעדינות עם הציוד ואינם גורמים לנזקים, כי הנהגים מוסמכים לנהיגה ברכבים כבדים ומקפידים על נהיגה בטוחה וזהירה וכדומה.
שנית, נרצה לוודא כי כאשר הסחורה מגיעה אל המחסנים, כי היא נערמת שם בצורה טובה ובטוחה, כך שאין סכנה שדברים ייפלו או יישברו או יימעכו לאורך זמן מהמשקל הרב המונח מעל וכו'. בנוסף, נרצה לוודא כי המחסנים אטומים ואינם לחים, כך שהסחורה לא תינזק עקב כך. בנוסף, נרצה לוודא במיוחד כי המחסנים נעולים ומאובטחים ומצולמים בכל עת, בייחוד כאשר אנו מדברים על סחורה יקרה מבחינת כספית או ערכית עבור הלקוח.


טיפים לשמירה על הציוד שלכם בעת הובלה

אמנם, אנו מטילים את מירב האחריות לאיכות העברת סחורות או ציוד על חברת ההובלה ועל עובדיה, אך ישנם צעדים מסוימים שניתן לנקוט בהם על מנת למזער נזקים פוטנציאליים לציוד בעת הובלתו אל עבר המחסנים. כאשר אנו מדברים למשל על תכולת דירה, על אריזתה אנו אמונים, נרצה לארוז את התכולה בצורה טובה, בטוחה ואטומה לחלוטין כך שתישמר בעת המעבר בצורתה המקורית ולא תספוג נזקים מההובלה. הכוונה היא לארוז את התכולה בארגזים, ככל הניתן גם להשקיע באטימת תכולת הארגזים בשקיות או בוואקום, שכן היעד הסופי של הציוד הוא במחסן אחסון בו ישנה סכנת רטיבות או חמצון והצטברות חלודה. ציוד שביר נרצה לסמן בגדול, אולי אפילו בצבע וליידע את מנהל העבודה מטעם חברת ההובלות בכך שמדובר בחפצים שבירים. כך, יוכלו העובדים לנקוט במשנה זהירות בהתעסקות עם אותם הארגזים הן בהובלה והן בהעמסה ומיקום הארגזים במחסן. בנוסף, השתדלו לעטוף חפצים שבירים בנייר "פצפצים" כך שהסיכויים לשברים וסדקים יצטמצם אף יותר.


הקדימו תרופה למכה

כאשר הינכם מעבירים ציוד וסחורה למחסני אחסון, בין אם מדובר בסחורה למכירה או ציוד אישי שלכם, אל נא תשכחו את התהליך המרכזי שבדרך והוא הובלת הציוד או הסחורה למחסנים. התייחסו להובלה הזו כפי שהייתם מתייחסים להעברת תכולת דירה ממקום אחד למשנהו, ארזו את חפציכם, סמנו את הארגזים והציוד ומנעו תקלות עתידיות!