הובלת מוצרים יקרי ערך - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת מוצרים יקרי ערך

הובלת מוצרים יקרי ערך

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אנו מומחים בהובלה של ציוד רגיש 

מה  עושים כדי להבטיח כי המוצרים שאנחנו  נדרשים או רוצים להעביר יגיעו בשלום ושלמים ליעדם חוץ מאשר לבקש חסדי שמים? עושים את המעשה הפשוט המתבקש: פונים אל חברת ע.ר.ד הובלות, המספקת שירותי הובלות ולוגיסטיקה הנותנים מענה מיטבי.


ידע, ניסיון, תשתית לוגיסטית וכלים ייעודיים להעברת מוצרי יוקרה רגישים ויקרים הופכים את החברה למועמדת טבעית  לספק את השירות הנדרש, וזאת מבלי להיזקק כלל לקבלני משנה.

ביטוי מוחשי להתאמת החברה לספק ללקוחות מכל סוג ומכל מקום את השירות המבוקש ניתן בעובדה שאנחנו מעניקים לחברות עסקיות גדולות, ובהן כאלה שברשותן ציוד דיגיטלי ותשתית מחשוב יקרות ערך מכל בחינה. על מנת להוביל מוצרים אלה נדרשת עמידה בתקני איכות מחייבים ומחמירים ויכולת לאבטח אותם ללא פרצות וללא תנאי.

אריזה והובלה של שרתים ללא כל חשש 


החברה מתמחה, בין השאר, באריזה בטיחותית של שרתים באופן שניתן להוביל אותם ללא כל חשש שהם ייפגעו, ובהכנתם לקראת שילוחם בתוך הארץ ואף מחוץ לה.

החברה מאפשרת הובלת ציוד בכלל וציוד רגיש ויוקרתי בפרט באמצעות מערך הכולל משאיות משוכללות, חומרי אריזה מיוחדים, אמצעי הרמה ושינוע ( מכונות הרמה, מכונת טיפוס מדרגות, כלובים לניוד הציוד, רמפות אוויר ועוד) ומערך פיקוח, שליטה ובקרה המאפשר קבלת מידע און ליין על אודות מיקום הימצאו של הציוד בכל נקודת זמן.

החברה מספקת ללקוחותיה חומרים לאריזה המהווים ערובה להגנה מיטבית על הציוד. היא מספקת כל כמות שנדרשת. חשוב לציין, כי חלק בלתי נפרד ממעטפת השירות מהווה צוות טכני המתמחה בניתוק הציוד הרגיש ובחיבורו למקום החדש שאליו הוא מיועד- הדברים אמורים במיוחד לגבי ציוד מחשבים רגיש ביותר.

צי משאיות המונה 29 משאיות חדישות, המצוידות בארגז הניתן לסגירה הרמטית, עם דופן הידראולי המסייעת להעלאת הציוד ולהורדתו, וחמישה רכבים מסחריים, המיועדים להעברת ציוד ומוצרי יוקרה כאשר איש מקצוע מטעם החברה יושב בסמוך לציוד ומשגיח עליו במהלך הנסיעה נותן ביטחון מירבי.

אבל עם כל הביטחון והידיעה הוודאית כי אנחנו משקיעים כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לשמור על שלמות הציוד ובטיחותו במהלך ההובלה, אנחנו ממליצים לכם לברר בקפידה כי הציוד שלכם יבוטח וכי הביטוח (שניתן להגדיל במסגרתו את הכיסוי הביטוחי על פי דרישת הלקוח) יכסה את כל המרכיבים החשובים לכם.

הובלת מוצרי יוקרה לא אמורה להיות מסובכת או מורכבת מבחינה טכנית יותר מאשר כל הובלה שהיא ובכל זאת, מאחר שאנחנו מבינים כי טבעי שייווצר חשש ותובע דאגה – החברה מעמידה לשרותכם, לקוחותיה הנאמנים, את הטובים שבאמצעיה ואת המקצועיים שבאנשיה.

לפני ההובלה נוודא כי כל הציוד ארוז היטב, וכי לא נשקפת כל סכנה לפגיעה פיזית בו במהלך ההובלה. ידע נרכש, ניסיון מצטבר ורזומה ארוך ועשיר הכולל מספר רב של הובלות בכלל ושל הובלות של ציוד יוקרה רגיש בפרט מאפשרים לנו להציע את השירות המקצועי הטוב ביותר.

במקום שבו לא מתקבל על הדעת המושג פשרה; במקום שבו מעולם לא עוּגלה אף לא פינה אחת; במקום שבו מאמינים באמונה שלמה כי הלקוח תמיד ראוי וזכאי ליהנות מהשירות המקצועי הטוב ביותר – זה המקום שבו אנחנו נמצאים ומהמקום הזה אנחנו  מציעים את השירות שלנו. 

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל