הובלת תכולה של בתים גדולים - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת בתים גדולים

הובלת בתים גדולים

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

העברת תכולה של בתים גדולים עשויה/עלולה להיות תובענית ומאתגרת עבור חברת ההובלות. תנאי הכרחי לביצועה הוא אנשי מקצוע מנוסים, ציוד ייעודי מתאים, כגון משאיות שניתן לבצע באמצעותן הובלות עם פסנתר.
לחברה מקצועית יש ידע ומשאבים לביצוע הובלה מורכבת, לרבות ניסיון בסידור ובארגון התכולה בתוך המשאית, כך שהן העמסתה והן פריקתה של התכולה תיעשה באופן מסודר ובזמן הקצר ביותר, ביעילות מרבית.

 

 

הובלת תכולה של בתים גדולים

מאפיין נוסף בהעברת בתים גדולים הוא הזמן. וכידוע זמן הוא משאב חשוב ומשמעותי ביותר ולא רק משום שזאת הכל יודעים- זמן שווה כסף, אלא מאחר שאם, לדוגמה, מתבצע מעבר מעיר לישוב, משאית גדולה שניצבת על מדרכה צרה או אף על דשא, כדי לפרוק את תכולתה לבית המצוי בישוב בכלל ובקיבוץ בפרט- ברור לכול כי יש לבצע את העבודה במהירות, כדי שלא תחסום את הדרך ולא תהרוס את הדשא.

ע.ר.ד הובלות דוד חברת הובלות מקצועית  ואמינה

כאשר מי שמבצעים את ההובלה הם אנשי מקצוע- יש סיכוי רב כי העבודה תתבצע במהירות וביעילות וגם, כמובן, בזהירות הנדרשת ותוך הקפדה על שלמות כל הציוד בכלל ועל הציוד היקר והרגיש בפרט.
אתגר מקצועי מורכב במיוחד העומד בפני המובילים הוא העברת תכולה של בית גדול הנמצא בקומה גבוהה, לרבות בתים שיש בהם  פסנתר, ריהוט כבד וחפצים נוספים בעלי ערך. הובלה כזאת מחייבת שימוש בעגורן או במנוף, כושר תמרון מרבי של המעבירים, תמרון הנדרש מנהג המשאית, כדי להגיע קרוב ככל הניתן אל הבית שממנו יש להעביר או אל הבית שאליו מעבירים את התכולה.


אנו בהובלות דוד מספקים  שירותים לוגיסטיים מלאים

לא אחת, כאשר ההובלה מחייבת מרחק וזמן רבים- ביחס, כגון מעבר מעיר לישוב, יש חשיבות מיוחדת לתכנון מבעוד מועד של תאריך ההובלה והשעה שלה. שיקולים שונים, לרבות עומסי תנועה בציר הנסיעה המתוכנן בשעות שבהן צפוי עומס, מחייבים לבחור באופן מושכל את המעבר, אשר לכולם יש אינטרס לבצע אותו במהירות המרבית האפשרית. חברת הובלות מקצועית ואמינה מעמידה לרשות הלקוחות את מלוא משאביה, האנושיים והטכנולוגיים, בין השאר פיקוח ובקרה און ליין במשך כל תהליך ההעברה.