הפצה וחלוקה לוגיסטית - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הפצה וחלוקה לוגיסטית

הפצה וחלוקה לוגיסטית

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הפצה וחלוקה לוגיסטית

כאשר יש צורך להפיץ סחורה – מכל סוג שהוא- ולהביאה אל היעד במועד המתוכנן ובשלמות, נדרשת, לא פעם, תשתית לוגיסטית שכמוה מצויה רק ברשותה של חברה גדולה, מקצועית ומנוסה בתחום העברת סחורות ושינוען ממקום למקום.

כאשר נדרשת חלוקה בנקודות רבות יש צורך במערכת שליטה ופיקוח, שניתן יהיה לנווט ולפקח על אופן הביצוע של החלוקה, לתת, על פי צורך, חיזוק בנקודות התורפה, לשנות יעדים במידה שנתיבים חסומים ובכלל- לתת פתרון מהיר ויצירתי למצבים שונים העלולים לעכב את ביצוע החלוקה.

חברת ע.ר.ד הובלות דוד מציעה ללקוחות הזקוקים להפיץ סחורה רבה למספר יעדים בו זמנית את צי המשאיות המשוכללות והבטיחותיות שלה- משאיות המסוגלות לשאת משקל מ 10 טון עד  15 טון. המשאית בעלת דופן הידראולית וכריות אוויר מהווה ערובה לשמירה על המטען, על העמסתו ופריקתו באופן מהיר ויעיל ובתוך כך על השלמת מבצע החלוקה וההפצה בזמן הנקוב, המוגבל מן הסתם.

החברה מאומנת ומיומנת בחלוקה ובהפצה לוגיסטית הן של לקוחות עסקיים ומוסדיים והן של לקוחות פרטיים. חשוב לציין, כי מערך ההובלה והחלוקה מאפשר לא רק להעביר סחורות ממקום למקום בתוך הארץ אלא גם לקלוט סחורה בנמלי האוויר והים של ישראל ולפזרם במקומות שאליהם הם מיועדים – וההיפך.

ע.ר.ד הובלות דוד מציעה, בין שאר שירותיה המגוונים, מתחם אחסון בטוח ומאובטח לשמירת תכולות של בתים וכל ציוד אחר, אשר נשמר בו בתנאים מיטביים הן מבחינת מזג האוויר ובקרת אקלים נדרשת והן מבחינה תברואתית (במקום מתבצעת פעם בזמן קבוע הדברה יסודית על ידי בעלי מקצוע בתחום ההדברה).

יצוין, כי כל המטענים, מכל סוג שהוא, מבוטחים בביטוח מלא, כך שבעליהם יכולים להיות בטוחים שלבד מהאמצעים הטכניים והטכנולוגיים כמו גם השגחתם המתמדת והמוקפדת של אנשי הצוות,  גם הביטוח מגן עליהם ומכסה אותם במידה שקורה משהו לסחורה.

גופים, מוסדות וארגונם מהגדולים במשק ובחברה נעזרים בקביעות בשירותי ההובלה, ההפצה והחלוקה של חברתנו. שביעות רצונם באה לידי ביטוי במשך הזמן הרב שבו הם קשורים עמנו וגם על פי מכתבי תודה והוקרה ומסרים המועברים אלינו על פה.

הפצה וחלוקה מדויקים


החברה רואה בלקוחותיה את היקר והחשוב בנכסיה, ולכן היא משקיעה כל מאמץ נדרש ואף מעבר לו וכל משאב שברשותה על מנת לוודא ולהבטיח כי כל לקוח ייהנה מהשירות הטוב ביותר שהוא ראוי וזכאי לו. גם אם הלקוח לא תמיד צודק ( מי מאתנו תמיד צודק?!) הוא תמיד ראוי לקבל יחס אישי טוב ושירות מקצועי ללא דופי.

שירות לקוחות אינו רק שם של מחלקה אלא ביטוי למחויבות בסיסית של החברה כלפי כל לקוחותיה. המקצועיות והניסיון המצטבר מאפשרת לחברה להכין מתווה הפצה וחלוקה יעיל ומהיר, שנעשה בו שימוש הן בכוח אדם מקצועי ומנוסה מאוד והן באמצעים ובטכנולוגיה חדשניים.

גם אם אתם רוצים להפיץ ולחלק מוצר יחיד, קטן, וזקוקים לשם כך לאמצעי ההעברה מהיר ואפקטיבי אתם מוזמנים לפנות אלינו. החברה לא מכירה את המושג לקוח קטן, ולו רק מהטעם שכל לקוח זוכה לשירות המקצועי הטוב ביותר ללא כל קשר לכמות הסחורה שלו או למרחק שאליו הוא מבקש להעבירה. 

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל