חומרי אריזה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
חומרי אריזה

חומרי אריזה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חומרי אריזה

מקובל להסכים עם "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו". לא תמיד. לא בהכרח. לא אחת ה"קנקן" הוא חשוב ביותר ולטיבו ולאיכותו יש קשר ישיר עם שמירה על טיבן ואיכותן של תכולתו. 

חומרי אריזה ואנשי מקצוע האמונים ומיומנים במלאכת האריזה בחברת ע.ר.ד הובלות מהווים ערובה לביצועה של העברה בטוחה ובטיחותית, אשר במהלכה יישמרו בקפידה על כללי הזהירות, הבטיחות והאיכות, כדי לוודא ולהבטיח כי התכולה תועבר ממקום למקום בשלמותה ובמלואה, וכי דבר לא ייפגם בה ולא ייגרע ממנה.

שירותי אריזה מהווים חלק חשוב ובלתי נפרד ממכלול מעבר דירה שמבצעת החברה. חומרי אריזה ייעודיים וכלי קיבול מתאימים להנחת התכולה מגבירים באופן משמעותי את הסיכוי כי ההעברה תתבצע ללא דופי. מקצועית, ותק, ניסיון, אמינות – כל אלה הם מאפייניה המובהקים של חברת דוד הובלות, המעמידה לרשות לקוחותיה את מלוא המשאבים שלה.

חפצים יקרי ערך- כספי ורגשי- נעטפים ונארזים באופן המבטיח כי הם יישמרו חרף טלטלות הרכב בדרכים. שירותי אריזה מקצועיים משלבים בין חומרי אריזה מתאימים ובין הובלה זהירה ומושכלת שלהם.

שירותי אריזה מתבצעים על ידי מקצוענים

חשוב ומומלץ להסתייע בשירותי האריזה של החברה בשל ניסיונה הרב . אריזה מקצועית תאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים כי במהלך ההובלה לא יינזק אף לא הקטן או הגדול שבחפצים. המקצועיות של החברה ניכרת בכל פרט, לרבות, כמובן, בשימוש המושכל והאפקטיבי בחומרים, בטכנולוגיות, בשיטות ובשאר האמצעים. 

מעבר דירה מוצלח כרוכה בשימת לב לכל שלב בו. לכן אנחנו משקיעים מחשבה בתכנון האריזה וההעמסה.  האריזה המקצועית והיסודית מתבצעת תוך שימוש בחומרים איכותיים ובטיחותיים בלבד, לרבות  מכלי אחסון, קרטונים, ניירות הדבקה, ניילונים ועוד. על מנת למנוע היתכנות של גרימת נזק, אפילו של סדק דק וקטן, עשויים חפצים מסוימים להיעטף בשכבות אחדות ובחומרי עיטוף שונים.

תפיסת חשיבותם המכרעת של שירותי אריזה נובעת מראייתם כגורם מרכזי בהעברה מוצלחת של תכולת דירה, משרד או עסק ממקום למקום. החברה מעניקה מעטפת לוגיסטית מלאה, ובכך היא מפקחת, שולטת ומבקרת את כל התהליך, המתבצע בשקיפות מלאה .

חומרי אריזה איכותיים הם תנאי הכרחי לביצוע מושלם של מעבר דירה אבל הם לא תנאי מספיק: דרושה מקצועיות ומיומנות של העובדים, סדר וארגון בהעמסתם המקל על פריקתם וסידורם של הרהיטים והפריטים השונים במקום החדש שאליו מועברת התכולה.

מתחילים לארוז? חכו בבקשה דקה אחת...

אם אתם מתכננים לעבור דירה – מומלץ לכם להתקשר עם נציג שירות מחברתנו. עצות מושכלות יקלו עליכם בשלב ההיערכות לקראת מעבר דירה. ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ.

לא בכדי נאמר "סוף מעשה במחשבה תחילה". מעבר דירה הוא תהליך מורכב הן מבחינה פיזית והן מבחינה רגשית. קשה להיפרד ממקום וקשה להתרגל למקום חדש. אנשי המקצוע של חברתנו מקלים על שני היבטיו או שני ביטויו של הקושי הזה בכך שהם (אנחנו) מבצעים הובלה באופן מקצועי, מובנה ושיטתי, תוך כדי שימוש בכל המשאבים הטכניים, הטכנולוגיים והאנושיים העומדים לרשותנו.

מאחר ששקיפות היא אחד מערכי הליבה של החברה, הנובעים מזכותנו המלאה של כל לקוח לקבל מידע רציף ומלא בכל שלב של התהליך מזה ומחובתנו לשקיפות כלפיו מזה, חשוב לנו שלקוחותינו יידעו מבעוד מועד כי אנחנו לא חוסכים מאמצים ומשאבים כדי להבטיח כי מעבר דירה יתבצע באופן המקצועי ביותר, לרבות, כמובן, שימוש בחומרי אריזה הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק.

אם אתם מתכננים מעבר דירה- בשעה טובה- אתם מזמנים ליצור אתנו קשר, כאן ועכשיו, ולהתחיל לצאת לדרך חדשה. בהצלחה!