משאית מנוף הובלה | מנוף הרמה נגרר מחיר - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מנוף הרמה מחיר לשעה

מנוף הרמה מחיר לשעה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

עוברים דירה עם מנוף

 

תגידו, לא הגיע הזמן להתייעל?

 


אנחנו עדים לשינויים כבירים בכל תחומי החיים ובכל ענפי המשק וגם תחום ההובלות מתחיל להדביק את הפער הטכנולוגי.

 

משאיות מנוף ומנופי הרמה הם בהרבה מאד מקרים הדרך הזריזה, הנוחה והיעילה ביותר לבצע הובלה. זה אולי נשמע יקר יותר מהשיטה הישנה של סבלים עם גב חזק  אבל הפערים אינם משמעותיים ( חוסך כ"א ). משאית מנוף הובלה הכרחית במקרים בהם ישנה בעיה של נגישות ( קומה גבוהה, היעדר מעלית, חדר מדרגות צר וכו' ).

 

 

כיום, ניתן לשכור חבלת הובלה שתבצע את המשימה באמצעות מנוף ותוכלו פשוט לשכור מנוף הרמה. מחיר לשעה יכול לנוע ממאות בודדות לשעה ומעלה, תלוי במספר גורמים ( מיקום, סוג המנוף שנדרש ועוד ) שימו לב וזכרו שכאשר אתם משתמשים בשירות של מנוף הרמה אין זה אומר שאתם מוכרחים להעביר את כלל הציוד באמצעותו. ניתן לשלב בין צוות הובלה ושימוש בשירותי ההרמה עבור הרהיטים הכבדים ( פסנתר, פסלי שיש, רהיטים כבדים, מקרר כפול וכו' ). שימוש במנוף יאפשר לבצע עבודה זריזה וקלילה. יתרון נוסף של מנוף הרמה הוא בטיחות. הרהיטים שלכם הרבה יותר בטוחים כאשר זרוע המנוף נושאת אותם בכוח מכני ולא כאשר מספר אנשים סוחבים אותם פיזית דבר המצריך ריכוז, תיאום והרבה כוח. יתרון נוסף הוא מהירות ואי הפרעה לדיירי הבניין בניהול שגרת חייהם.

 

השוואת מחיר אחראית

 

במקרה של שכירת מנוף הרמה נגרר, מחיר הינו בעל משמעות בקבלת ההחלטה. המחיר יכול להשתנות בהתאם לפרמטרים ספציפיים כמו גודל המנוף, משך זמן ההובלה, יעד האיסוף ויעד הפיזור ועוד.  לכן, אנו ממליצים לבצע סקר שוק אחראי ומקיף שיבדוק לא רק את המחירים אלא גם את הכיסויים הביטוחיים הניתנים כנגדם כי כשזה מגיע לרכוש שלכם, אל תסתפקו בזול ביותר אלא לכו על הערך הטוב ביותר כנגד התמורה.

 


הכנו עבורכם מדריך קצר שכדאי לקרוא אם אתם מחפשים לשכור שירותי מנוף. "ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ" הינה חברת הובלות ותיקה עם מוניטין חזק בכל  הקשור לבטיחות, מצוינות ושימוש בכלים ובאנשים המדויקים והמיומנים ביותר. נשמח לעמוד לשירותכם ביעוץ, הכוונה וטיפול בהעברת הציוד למעוז חפציכם החדש. מזמינים אתכם להרים טלפון ממש עכשיו ל 1-700-071-075 ונשמח לעמוד לרשותכם.