מתי יש להשתמש בשירותי מנוף הרמה במעבר דירה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מתי יש להשתמש בשירותי מנוף הרמה במעבר דירה?

מתי יש להשתמש בשירותי מנוף הרמה במעבר דירה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

רבים מתגוררים כיום בבניינים רבי קומות או אמורים להעתיק  את מגוריהם אל אחת מהקומות היותר גבוהות בהן. שירותי מנוף נדרשים לא רק כדי להעביר ריהוט וציוד כבד במיוחד אלא את כל תכולתה הבית.

על מנת לוודא כי אתם שוכרים שירותי מנוף מחברה מקצועית רצוי לבחון את מקצועיות החברה ואת יכולתה לספק שירותי מנוף הרמה.

חברת דוד הובלות בע"מ מעלה את שירות העברת דירות לרמה גבוהה ולמיקום גבוה. שירותים הכוללים הובלה, הפצה, לוגיסטיקה ואחסנה מאפשרים לה להציע מכלול שירותים אינטגרטיביים, אשר אנשים שונים עשויים להיזקק לחלק מהם ולנצל אותם על פי צרכיהם הספציפיים.

שימוש במנוף הרמה מחייב לא רק יכולת טכנית וטכנולוגית להגיע לקומה המיועדת אלא גם יכולת לפרוק את הציוד ולסדר אותו במקום החדש המיועד לו. חברת דוד הובלות שומרת על כל כללי הבטיחות והזהירות המתחייבים מעיסוק כה מורכב וכה רגיש עם חפצי ערך יקרים.

מקצועיות, ניסיון, תשתית טכנולוגית מתקדמת ושיטות עבודה יעילות מהוות ערובה לשמירה על שלמות הסחורה ועמידותה בטלטלות הדרך. ביטוח מלא של כל הסחורה נעשה באמצעות בקרת מחשב.

מנוף עם מעוף
 

לחברה אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בהעברת תכולות של דירות גם לגובה עד 60 מטר. חשוב לציין, כי גם במידה שעשויה להידרש העברה של פריט יחיד המחייבת שימוש במנוף הרמה, החברה תקצה אותו לצורך העניין ותגיש שירות מקצועי ללא דופי.

נציג מטעם החברה ייעץ לכם כיצד להיערך באופן המיטבי לקראת ההעברה בכלל ובמידה שעל פי שיקול דעתו נדרש שימוש במנוף הרמה, כיצד תתבצע ההעברה באופן שבו יישמרו בקפידה כל כללי הבטיחות והזהירות, אשר מהווים ערובה לשמירה על שלמות התכולה.

שימוש במנוף אפקטיבי לא רק במקרה שבו הוא מהווה ברירת מחדל להגעה אל גובה שאינה אפשרית בלעדיו אלא גם להקלה על אנשי החברה בהעברת דירה. לא אחת נדרש שימוש במנוף הרמה לצורך העברת פריטים לדירה שאינה ממוקמת בגובה של עשרות מטרים אבל בגלל העדר גישה נוחה – מנוף ההרמה הוא הפתרון המתבקש, האפקטיבי, הנותן מענה מושלם לצורך זה.

שימוש במנוף מקצר את משך ההובלה באופן משמעותי, משפר את השמירה על שלמות החפצים ומאפשר לבצע את ההעברה ללא קושי . על מנת להפיק את המרב מהמנוף, נציג מטעם החברה יגיע אל ביתכם או אל הבית המיועד (במקרה שרק בית אחד מצוי בקומה המחייבת שימוש במנוף) ויבצע את הבדיקות ההכרחיות ואת אומדן המרחק ודרך הגישה הקצרה והנוחה ביותר.

כמו כל צי המכוניות שלה וכל ציוד העזר הנלווה,  גם מנוף ההרמה הייחודי פועל על פי תו תקן איכות ובטיחות מחייב ומחמיר, מתוחזק כנדרש ושמור היטב. אשר על כן אם עדיין יש אצל מי מכם לבטים או ספקות- טבעיים ומוצדקים- אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון ולקבל את כל המידע והייעוץ שיאפשר לכם להתארגן להובלה בראש ובלב שקטים.

דוד חברת הובלות מציעה לכם, כאמור, מכלול של שירותי העברה, אחסון ולגיסטיקה תוך קיום מעקב ממוחשב שוטף ורציף, המאפשר לכם, הלקוחות, לקבל מידע עדכני און ליין בכל נקודת זמן שהיא.

לפני כל מעבר דירה טבעי שניתקף חששות ואולי אף חרדות- כיצד תתבצע ההעברה? האם כל תכולת הדירה תועבר בשלמותה ממקום למקום? כיצד נוכל לוודא כי כל הפריטים יקרי הערך- הכספי והרגשי גם יחד – יגיעו למחוז חפצנו?

תשובות מלאות על שאלות לגיטימיות וצפויות אלה תוכלו לקבל מענה מפורט ובעיקר- שירות מקצועי ללא דופי, לרבות ביטוח מלא על כל התכולה.