שאלות ותשובות בנושא הובלות - הובלות דוד
פורטל לקוחות
שאלות ותשובות בנושא הובלות

שאלות ותשובות בנושא הובלות

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

שאלות ותשובות בנושא הובלות

כלקוח שירות הובלה נראה לנו הדבר הפשוט ביותר – לקחת משהו מנקודה א' ולהעבירו לנקודה ב' – למעשה הובלה היא תחום הרבה יותר מסובך מזה והלוגיסטיקה שהיא מצריכה אינה פשוטה בכלל. אנחנו בהובלות דוד ריכזנו עבורכם כמה שאלות חשובות שכדאי לשאול לפני שמזמינים שירות הובלות ודווקא אותן לקוחות לפעמים שוכחים לשאול.


הובלה היא לא רק מתי יגיעו הדברים זה גם איך וזה גם איך לדאוג לכך שההובלה תהיה בידיים טובות ותסתיים על הצד הטוב ביותר.

מהם השירותים אותם חברת ע.ר.ד הובלות דוד מעניקה?

חברת הובלות דוד עוסקת במתן שירותים לשוק הפרטי וביניהם הובלות דירות ובתים, אריזה וכמובן אחסון מאובטח ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, אנו עוסקים במתן שירותי הובלה, הפצה ולוגיסטיקה, ניהול פרויקטים, העברת מפעלים ושירותי אחסנה במחסנים מאובטחים ללקוחות עסקיים, משרדים ממשלתיים, ארגונים וחברות.
חברתנו מעניקה שירות מקצועי ואיכותי לעשרות חברות, כאשר בין תחומי ההתמחות שלנו.

  • זיווד אלקטרוני
  • תפאורות
  • לוגיסטיקה
  • טקסטיל
  • רשתות מזון
  • ועוד

האם אתם מעניקים שירות הובלות קטנות?

אנו בע.ר.ד הובלות דוד מעניקים מגוון פתרונות לכל אותם אנשים הזקוקים לשירותי הובלות קטנות. כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם את מיטב האמצעים הטכנולוגיים הדרושים לשינוע והעברת חפצים, גם כשמדובר בחפצים בודדים וכבדים.

מה הם האישורים וההיתרים שבבעלותכם?

הצוות המקצועי שלנו שואף למצוינות בכל פעילויות החברה ועל כן, חברתנו הוערכה ע"י מכון התקנים הישראלי לתקן SO 9001:2008  והנה בעלת תעודת ספק מורשה של משרד הביטחון.
בנוסף, ישנם כל האישורים וההיתרים הנדרשים כדי להעניק לכם שירותי הובלה בטוחים, אמינים ומקצועיים.

האם ישנו ביטוח לשירותי ההובלות שלכם?

כל פעולות השינוע והעברת המטענים מכוסות בביטוח נרחב של עד 100,000 ₪ הכולל ביטוח סחורה בהעברה ומתבצע תוך כדי בקרה ממוחשבת מלאה.

האם אתם מעניקים שירותי הובלות לעסקים, משרדים, מפעלים וחברות?

מלבד שירותי הובלות לסקטור הפרטי, אנו מעניקים שירותי הובלות גם לעסקים, משרדים, חברות ומפעלים. כאשר בין הלקוחות שלנו, מיטב החברות בארץ, רשויות הממשלה וגופים ציבוריים. בנוסף, חרטנו על דגלנו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ועל כן, הצוות המקצועי שלנו מסוגל להעניק פתרונות שינוע, הפצה ואחסון מהיום למחר.
כל מערך ההפצה והשינוע  שלנו מנוהל על ידי מערכות G.P.S מתקדמות המאפשרות מעקב ושליטה על כל כלי ספציפי ובכל רגע נתון, כך התכולה מובלת בבטחה ותוך כדי בקרה תמידית.

אילו אמצעי שינוע והובלה אתם מחזיקים?

אנו מחזיקים צי של רכבים מגוונים הכוללים את כל ציוד העזר הנדרש להעמסה ולפריקה בכל תוואי שטח או תנאי אפשרי, באמצעותם, הצוות המקצועי שלנו יכול לבצע הובלות וכן פרויקטים מיוחדים. כמו כן, על מנת לספק שירותי הובלה מהירים ויעילים, אנו מציעים לכם את מיטב היכולות הטכנולוגיות והאמצעים המתקדמים הנדרשים על מנת להוביל ציוד או רהיטים רגישים ושבירים.

כיצד שירותי ההובלה מתבצעים בפועל?

מחלקת העברת דירות ומשרדים מונה שישה צוותים כאשר כל ההובלות מתבצעות במשאיות סגורות, באורך 7.5 מטר. המשאיות כוללות דלתות צד, דופן הידראולי, כריות אוויר וביטוח בסך 100,000 ₪ והכל כדי להבטיח שהרכוש שלכם יגיע אל מקומו בשלום, בביטחון המרבי.

מהם המחירים של שירותיו ההובלות שלכם?

אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ויחס אישי לכל לקוח וכל זאת במחירים הוגנים ותחרותיים. צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כך.