הובלות תל אביב | הובלות דירה בתל אביב - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בתל אביב

הובלות בתל אביב

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חברת ע.ר.ד הובלות דוד מציעה שירותי הובלות בתל אביב גם לפרטיים וגם לחברות, ארגונים ומוסדות. אנו מקפידים על יעילות, דייקנות, מקצועיות ובטיחות. אתם מקבלים ראש שקט ואחריות כי החפצים היקרים שלכם בידיים טובות.

הובלות לאנשים פרטיים

הובלת דירה בתל אביב עם הובלות דוד היא תמיד הובלה בטוחה ויעילה. לחברה יש ניסיון ארוך שנים, ידע מקצועי רב, צי מכוניות חדיש וצוות מהימן, אכפתי וקשוב. בזכות כל אלה הוערכנו על ידי מכון התקנים הישראלי לתקן: ISO 9001:2008 ורכשנו אלפי לקוחות נאמנים. לכן, אם אתם מחפשים שירותי הובלה כדי להעביר את תכולת הדירה שלכם – פנו אלינו והראש שלכם יהיה שקט. אנו נדאג לשלמות החפצים שלכם ונעשה עבודה נקייה, מסודרת ומדויקת, תוך עמידה בלוח זמנים וחיוך רחב.

הובלות לחברות וארגונים

יכול להיות שאתם מחפשים הובלות באזור תל אביב אבל לא רק החברה מספקת שירותי הובלה גם לערים חולון, בית ים, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים ועוד, כדי להעביר את תכולת המשרד שלכם, עסק או חברה. אנו נשמח לסייע לכם במשימה ולהציע לכם סל פתרונות נרחב הנשען על ידע עשיר בתום ההובלות לעסקים, שיטות עבודה מתקדמות וצוות שיודע את עבודתו. אנו מודעים לכך שזמן הוא המשאב היקר ביותר עבור כל עסק. זמן זה כסף. אי לכך ובהתאם לחזוננו לספק לכל לקוח פתרון אינדיבידואלי התואם את תקציבו ואת מבוקשו, אנו נדאג שההובלה תהיה כמה שיותר יעילה, מדויקת ובטוחה.

שירותים נלווים

בנוסף לשירותים הרגילים, חברת הובלות דוד מציעה לכם עוד כמה שירותים נלווים. לאנשים פרטיים אנו מציעים שירותים כמו אריזת תכולה ופירוק, אחסון דירות ומנוף הרמה. לחברות וארגונים אנו מציעים שירותים כמו הפצה ולוגיסטיקה, שינוע והעברת מטענים, ניהול פרויקטים, הובלת כספות ושרתים, הובלת משטחים וסחורות, אחסנה מנוף ועוד.

מחפשים שירות הובלות בתל אביב עם חברה מקצועית ואמינה – חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ לשירתכם. צרו קשר עוד היום!