הובלת דירה במרחקים קצרים - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת דירה במרחקים קצרים

הובלת דירה במרחקים קצרים

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

רבים מאתנו השתמשו או ישתמשו בשירותי הובלת דירה בעבר או ביום מן הימים. אולם מה קורה כאשר ההובלה היא למרחקים קצרים, כמו למשל באותו הרחוב או באותה השכונה בעיר? לפניכם כל מה שצריך לדעת על הובלות במרחקים קצרים.

בתור שוכרים לא פעם יגמר לנו החוזה ואנו נמצא את עצמנו עוברים לדירה אחרת ברחבי העיר, בין אם באותו הרחוב ובין אם באותה השכונה בתל אביב. או במודיעין אז נשאלת השאלה: האם אכן יש צורך בשירותי הובלה? התשובה לכך היא: כן, כמובן. כי למרות הקרבה, יהיה זה קשה להעביר את כל החפצים לבד. אם גם אתם עומדים בפני כזה תרחיש, הנה כמה טיפים והמלצות.

מרחק הוא פרמטר שמשפיע על המחיר

מבין כל הדברים שמשפיעים על מחירה של ההובלה, מרחק גם הוא משחק תפקיד, לצד סוג ההובלה, כמות הציוד שלכם, מספר המובילים וכן ציוד הובלה מיוחד במידה ונעשה בו שימוש. ככל שהמרחק קצר יותר בין המיקום הישן למיקום החדש, כך המחיר ירד בהתאם, שכן הוצאותיה של חברת ההובלות קטנות באופן משמעותי. לכן גם אם חשבתם לוותר על השירות, מוטב כי קודם כל תבדקו את הנושא, יכול להיות שהמחיר המוזל ישתלם לכם ויחסוך מכם הרבה זמן, תיאומים והתרוצצות.

ביטוח תכולה – ודאו שיש

הנטייה היא לחשוב כי המעבר קצר ועל כן קטנים גם הסיכויים שיגרם נזק לציוד שלכם בזמן זה. עם זאת, על חברת ההובלות לספק ביטוח גם להובלות קצרות ועליכם לשים על כך דגש. כך במקרה וירצה הגורל וכן ייגרם נזק לציוד, יהיה לכם כיסוי ביטוחי וחברת ההובלות תוכל לספק מענה הולם. אל תתפשרו גם אם הדבר אומר עלות נוספת במחיר, לעיתים חיסכון כמו זה יעלה לכם ביוקר בעתיד.

בחירה נכונה של חברת ההובלה

רבים האנשים אשר ייטו להקל ראש בבחירת חברת ההובלה ולו רק בגלל שמדובר בהובלה למרחק קצר. כי מה בסך הכל נדרש? להעביר את החפצים מקצה אחד לקצה השני של הרחוב? כן. זה השירות הנדרש וגם אם המרחק קצר, אין זה אומר שחברת ההובלות יכולה להרשות לעצמה שלא לבצע את התפקיד על הצד הטוב. לכן קיימת חשיבות רבה לחברה עמה בוחרים לעבוד. כדאי שתהיה זו חברה מקצועית ואמינה ולה שנות וותק וניסיון הן בהעברות למרחקים גדולים והן בהעברת  דירה למרחקים קצרים.

שימו לב כי לא דוחקים אתכם לסוף היום

חברת ההובלות, כמשתמע משמה. מבצעת הובלות, זהו תפקידה ולכן לעיתים מתאמת כמה הובלות ליום, תלוי במרחק. בהנחה שמדובר בהובלה למרחק קטן, יכול להיות שהחברה תנסה לשלב בין ההובלה שלכם לבין עוד הובלה ותתפנה אליכם לקראת סוף היום. במקרה זה אתם מסתכנים בקבלת צוות הובלות עייף אשר הרים פריט ריהוט אחד או שניים, מה שיכול להשפיע על איכותה של ההובלה שלכם. על כן אל תתפשרו, וודאו כי צוות ההובלות יגיע אליכם בתחילת היום כשהוא רענן ונכון לבצע את תפקידו.

שירותים נלווים

יש לציין כי חברת ההובלות מעניקה גם שירותים נלווים כמו למשל שירותי אריזה ופריקה. כך אתם יכולים לזכות להקלה משמעותית ולעזרה מרובה. צוות החברה יגיע לפני ההובלה ויסייע לכם בשלבי האריזה, יספק את הקרטונים ואת חומרי האריזה השונים ויתרום לייעול התהליך. כמו כן חברת ההובלות יכולה גם לסייע בפריקת הארגזים בבית החדש, כמובן ששירות זה כרוך בתשלום נוסף ולכן עליכם לבדוק האם הוא משתלם לכם.

באפשרותכם לחסוך במחיר

היות והמרחק קצר בין החדש לבית הישן, אתם יכולים ליהנות מיתרון החיסכון. באפשרותכם לבצע הובלה של ציוד וארגזים במכונית פרטית בזמנכם הפנוי ולפני יום ההובלה ובכך לחסוך ממחירה של ההובלה, מחיר המושפע גם מכמות הציוד אותה על המובילים להעביר. בניגוד למרחק ארוך, כאן הנגלות יהיו פחות מעיקות, שכן הבית ממש קרוב ואפשר להתפנות לנושא ביתר קלות. למרות זאת, יש לציין כי עם השקעת סכום הכסף הדרוש תוכלו לעשות את כל ההובלה בפעם אחת וכך לחסוך מעצמכם את ההתעסקות, לכן בסופו של דבר מדובר בהחלטה אותה יש לשקול.

שירותי הובלות הן הפתרון המושלם גם להובלה במרחק קצר בתוך העיר בה מתגוררים. עם זאת יש לבחור בחברת הובלות שמתמחה בהובלת דירה למרחקים קצרים ועל כן תספק לכם את מיטב השירותים בתחום.