העברת דירה קטנה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
העברת דירה קטנה

העברת דירה קטנה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

העברת דירה קטנה

עונת העברות הדירה מתחילה בקרוב ויש כמה נקודות שכדאי לשים אליהן לב. ככל שמקדישים יותר תשומת לב לבחירת אנשי המקצוע שמסייעים בהעברת הדירה, כך תקבלו שירות מצוין תמורת המחיר שתשלמו, מבלי לגרום לנזקים או לעגמת נפש בגלל בחירה לא נכונה.

הנושא חשוב במיוחד משום שאנשים רבים מתקשים להבין או לעמוד על שלהם בזמן השירותים שהם מקבלים, וכך קורה שהם משלמים יותר על פחות שירות, או שהם מופתעים מחדש כאשר הם נדרשים לשלם יותר משסוכם או נותרים עם נזקים לתכולה.

יתרונות של חברה שמספקת את כל השירותים

כאשר אתם מתאימים בין כמה אנשי מקצוע אתם לא יכולים לדעת עד כמה העבודה שלהם תשתלב בסטנדרט מקצועי אחיד. כל איש מקצוע יש לו דרישות וזמנים משלו ואתם יכולים רק לקוות שהכל ייעשה טוב ובזמן. כאשר אתם מזמינים את כל השירותים שלכם במקום אחד אתם מקבלים צוות אחד שדואג לכל התהליך מההתחלה ועד הסוף, כך שכל שלב נעשה בצורה שלמה ונכונה ולפי מה שהזמנתם מראש. חפשו חברה אמינה שיש לה ניסיון ורזומה עשיר של עבודות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, היא מעסיקה מספר גדול של אנשי צוות כך שלא יקרה מצב שבו יבריזו לכם מהעבודה כדי להשלים חוסרים במקום אחר, וכל מה שיש אתו בעיה מקבל מענה ופתרון במקום ועל ידי אנשים. כלומר, חברה מסודרת עם כתובת וממונים שמפקחים על כל שלב ושלב.

הובלות ללא אבא

ענף ההובלות הוא לצערנו ענף שבו אין צורך בהתמקצעות. כך שכל אדם יכול לקנות רכב, לשכור עוזר ולהתחיל להוביל. הבעיה היא שבצורה זו נגרמים נזקים לתכולת הדירה, אין ביטוח מתאים לפיצוי ולהיעדרות לא מוצדקת, אין אנשי מקצוע שיש להם ידע בהובלות של תכולה רגישה שדורשת גם ציוד מקצועי מתאים ומאליו מובן שגם אין ציוד מקצועי עם הטכנולוגיה הנדרשת להעברת דירה ממקומות מורכבים, כמו מנופים, שיפועים ועוד. טיב השירות ירוד וכך גם היחס אליכם ולתכולה היקרה שלכם, כך שלא תוכלו לעולם לדעת אם היא תגיע בשלום ואם תקבלו פיצוי על נזק משום שגם אין עם מי לדבר אחר כך.

הצעת מחיר מסודרת

עם כל השירותים העברת דירה שנעשית עם חברת הובלות מסודרת פותרת מספר צרכים. ראשית, אם מדובר בחברה טובה באמת היא מציעה בדרך כלל גם שירותי אריזה ופריקה. זה חשוב משום שאז התכולה גם נארזת נכון יותר, משום שאנשי מקצוע יודעים בדיוק את כל הסודות המקצועיים לכך. כמו כן, היא נארזת בצורה חסכונית כך שזה מקטין עלויות בזמן הצעת המחיר. הצעת המחיר עצמה מסודרת וכוללת כל מה שצריך לקבל, מבלי להשמיט אף סעיף. בדרך זו אתם יודעים מה מחכה לכם ומהו המחיר מבלי להיתקל בהפתעות והקפצת המחיר בסוף העבודה בגלל סעיפים שהוכנסו בצורה מאולתרת על ידי מובילים לא אחראים. הצעת גם כוללת את תנאי העבודה, המועד שלה, הזמנים שבהם היא מתחייבת לעשות זאת ולכן אין סכנה שיבריזו לכם ותישארו עם כל התכולה לא ארוזה ומבלי שיעבירו אתכם.

ביטוח ופיצוי

חברת הובלה מסודרת שיש לה ציוד מקצועי וטכנולוגי מעודכן גם יודעת בדיוק כיצד יש להוביל כל פריט ולפרוק אותו, כך שמלבד הנוחיות וההקלה שיש בכך שאינכם עוברים זאת לבד, קטן עד לאפס הסיכון שיקרה נזק לתכולה היקרה שלכם ושהיא תועבר שלא בסטנדרט המקובל. גם אם חלילה קורה הבלתי צפוי אתם והחברה מבוטחים מפני כל תקלה או בעיה, כך שיש לכם תמיד כתובת למי לפנות