כיצד נקבל הערכת מחיר אמינה וטובה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
כיצד נקבל הערכת מחיר אמינה וטובה?

כיצד נקבל הערכת מחיר אמינה וטובה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

כיצד נקבל הערכת מחיר אמינה וטובה?

שירות הובלות הוא אחד מהשירותים הנחוצים ביותר ביום העברת משרד. לפניכם כל הדרכים בעזרתן תוכלו להבטיח שאתם מקבלים הצעת מחיר טובה ואמינה ובכך להימנע מעצבים מיותרים, אי הבנות ואף מעוגמת נפש ביום המעבר.


ענף ההובלות נחשב לתחום מעט פרוץ. כתוצאה מכך לצד חברות הובלה מקצועיות ואמינות פועלות גם חברות שהנן הרבה פחות מכך, בלשון המעטה. כתוצאה מכך לא חסרים מצבים בהם הצעת המחיר שניתנה בפועל, בשיחה הראשונית לא תעמוד בקנה אחד עם דרישותיו של צוות ההובלות ביום ההובלה. איך תוכלו לוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר טובה ואמינה ומה יש בכוחכם לעשות כדי למנוע מהמחיר שקבעתם להשתנות ביום ההובלה?

אל תסתפקו בשיחה טלפונית

כאשר אנו רוצים לשכור שירותי הובלות ליום המעבר, הפעולה הראשונה שלנו תהיה שיחת טלפון לחברת הובלות. יכולה להיות זאת חברת הובלות אשר עליה קיבלנו המלצה, או חברה אקראית שמצאנו דרך חיפוש ברשת. לרוב שיחה זו תכלול הצעת מחיר על שירותי הובלה. המלצה שלנו – אל תסגרו עם אף חברת הובלות על סמך הצעה ראשונית זו. לא חסרים סיפורים בהם צוות ההובלה הקפיץ את המחיר בשל סוגיות כמו "לא ידענו או לא אמרתם לנו". וודאו שנציג מטעם החברה יגיע אל העסק על מנת לאמוד את סדר גודל ההובלה והיקפה ולספק הצעת מחיר שמשקפת את המציאות.

חשוב - לספק את כל הפרטים הנחוצים

המשרד בבניין גבוה? החניה רחוקה מפתח? היעד אליו אתם עוברים אינו נמצא בשכונת המשרד הנוכחית? יש לכם מספר גדול של ארגזים להעביר? יש בבעלותכם חפצים כבדים? כל אלו הם פרטים שעל חברת ההובלות לדעת לפני קבלת הערכת המחיר. כאשר אתם מספקים את כל הפרטים ולו הקטנים ביותר, אתם יכולים להיות בטוחים שהמחיר ההתחלתי יישאר רלוונטי גם בסוף התהליך.

היכרות מוקדמת עם כל הגורמים אשר עלולים להשפיע על המחיר

ישנם גורמים רבים אשר יכולים להשפיע על מחיר ההובלה החל מהתקופה בשנה בה מבצעים את ההובלה, דרך כוח האדם הנדרש ועד לסוג המבנה בו המשרד שוכן. היכרות מוקדמת שלכם עם כל הפרמטרים הנ"ל תוכל לסייע לכם בעת קבלת הערכת מחיר. לא בכדי נאמר כי ידע הוא כוח ובעזרת הידע המתאים הכוח יהיה בידיים שלכם.

פנייה לכמה חברות הובלה לשם השוואת מחירים

לא פעם אנשים מסכימים בחיוב להצעת מחיר כתוצאה מחוסר היכרות עם המחירים המקובלים ואז, לאחר מעשה, מגלים כי עשקו אותם. קיבלתם הצעת מחיר מחברת הובלות? אל תמהרו לחתום על הסכם, פנו לקבל הצעת מחיר נוספת. פנייה לכמה וכמה חברות תספק לכם תמונת מצב כוללת ותאפשר לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר. זה המקום לציין כי לא כל הצעת מחיר נמוכה תהיה המשתלמת ביותר ועל כך גם עליכם לשים דגש.

ואם להתעקש על משהו – ביטוח וחתימת חוזה

בעת קבלת הערכת מחיר ישנם נושאים חשובים עליהם יש להתעקש. אחד מהם הוא ביטוח. ביטוח מספק לכם למעשה רשת ביטחון, כך בכל מקרה של נזק לציוד או לרכוש, אתם תזכו למענה הולם ולא תצטרכו להתמודד מול אוזניים ערלות. ואם כבר נגענו בנושאים עליהם כדאי שלא לוותר, חתימת חוזה נמצאת במעלה הרשימה. את כל הפרטים אותם סיכמתם עם חברת ההובלות מומלץ, כדאי ורצוי לעגן בחוזה מסודר. חוזה יעזור לכם למנוע אי הבנות או קפיצות פתאומיות של המחיר ביום ההובלה.


כמובן שפניה לחברת הובלות אמינה תזכה אתכם בשקט נפשי. חברה אמינה ולה מוניטין תספק לכם הצעת מחיר הוגנת וטובה, תיתן אחריות על שירותיה, תציע ביטוח מקיף על הרכוש ותעגן מולכם את כל הפרטים שסוכמו תחת חוזה מסודר.

פנו עוד היום להובלות דוד לקבלת הצעת מחיר.