כל שירותי ההובלה בחברה אחת - הובלות דוד
פורטל לקוחות
כל שירותי ההובלה בחברה אחת

כל שירותי ההובלה בחברה אחת

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

כל שירותי ההובלה בחברה אחת

ריכוז של כל שירותי ההובלות בחברה אחת מבטיח יתרונות רבים. בצורה כזו קל יותר להתנהל מול ספקי השירות ולהבטיח מחיר משתלם. ניתן להציב רשימה של דרישות, צרכים או מטרות, לקבוע לוח זמנים ובעיקר להחליט על אופי ההובלה מראש. חברות המציעות מגוון של שירותי הובלות פונות גם אל לקוחות במגזר הפרטי וגם אל לקוחות עסקיים. בצורה כזו הן מצליחות למצוא פתרונות רלונטיים לבעיות בלתי צפויות, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח ועל איכות השירות. אך מעבר להכל, ריכוז שירותי הובלות בחברה אחת מאפשר רמת נוחות אופטימאלית שאי אפשר להתעלם ממנו.

הרבה לקוחות מתעלמים מהיתרון הברור של ריכוז שירות הובלות בחברה אחת. ראשית, אף פעם אי אפשר לדעת מה יוליד יום ולכן הכנה מוקדמת לסוג אחד של הובלה לא תמיד מספיק. לפעמים גם הובלה רגילה של ציוד פרטי מסתבכת ונדרש תיאום מול חברה שיכולה להעמיד מנוף, במות הרמה או פתרונות אחרים בזמן אמת ותחת לחץ. שנית, חברה אחת המציעה שירותי הובלות רבים עומדת בקריטריונים המחמירים ביותר. חברה כזו מעסיקה אנשי מקצוע ברמה גבוהה, היא מקפידה על הסמכה וחפיפה של עובדים חדשים ויש לה גם את היכולות לעמוד בשורה אחת עם חברות הלוגיסטיקה המובילות בעולם.

מה ההבדל בין שירותי הובלות?


דרך נוספת לראות את היתרונות של שירותי הובלה בחברה אחת היא באמצעות סקירת ההבדלים בין שירותים שונים. כדאי להתחיל עם שירותי הובלות המיועדים עבור לקוחות עסקיים ולהבין במה מדובר. בשירות ללקוחות עסקיים הדגש העיקרי הוא על הפצה לוגיסטית למפעלים או חברות, שינוע והעברת מטענים וכמובן ניהול פרויקטים. במקביל, שירותי הובלות אטרקטיביים אחרים עבור לקוחות עסקיים יכולים להיות העברת מפעלים שלמים או העברת משרדים על פי דרישה. חברות הפונות אל לקוחות עסקיים מציעות שירותי הובלת כספות ושרתים, אחסנה, שירותי מנוף והובלת מוצרים יקרי ערך תוך כיסוי ביטוחי מלא. לבסוף יש להזכיר את שירותי הובלת משטחים והובלת סחורות אשר אותם ניתן למצוא בעיקר בקרב ארגונים הפועלים בענף החקלאות, התעשייה או היבוא.

שירותי הובלות עבור לקוחות פרטיים דורשים לא פחות מקצועיות. לקוח פרטי המעוניין להזמין שירותי העברת דירה צריך לדעת שיש לו על מי לסמוך, הן בהיבט המעשי והן בהיבט הכלכלי. מעבר לכך, לקוחות פרטיים מתעניינים לעיתים קרובות לגבי שירותי אריזה. סטודנטים הזקוקים להובלות מבינים את המשמעות של שימוש בשירותי חברה מקצועית המציבה את הדרישות שלהם בראש סדר העדיפויות, אשר לצידם קיימים גם בני זוג צעירים, משפחות עם ילדים ואפילו קשישים ומבוגרים המשתמשים בשירותי הובלות על בסיס קבוע. לבסוף כדאי להזכיר כי סל שירותי הובלות עבור לקוחות פרטיים כולל הובלות קטנות לכל מטרה והובלה לדיור מוגן.

ההבדל בין המחירים

מחירי הובלות בין החברות משתנים כל הזמן, ישנן חברות אשר מספקות ביטוח תכולה לציוד המובל ויש כאלה שהביטוח שלהם לא כולל את כל המשתנים הקיימים, לכן מחיר ההובלה משתנה בין חברה אחת לשנייה.
ישנם משתנים נוספים כמובן לכל חברה והמחירים שלה. בגדול, ניתן לעשות השוואות בין החברות השונות ולמצוא את המחיר הנמוך ביותר.

הדרך הבטוחה שלנו


אנחנו בחברת הובלות דוד נשמח לספר לכם על הדור הבא של השירותים ללקוח העסקי או הפרטי. יש לנו ניסיון של שנים רבות במתן שירותי הובלות מכל הסוגים. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ונוכלו לתאם מולכם פגישת היכרות לא מחייבת. בואו להיעזר בנו ולא תצטרכו לחפש הובלה במקום אחר.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל