כיצד ניתן לחסוך במחיר ההובלה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
כיצד ניתן לחסוך במחיר ההובלה?

כיצד ניתן לחסוך במחיר ההובלה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

כיצד ניתן לחסוך במחיר ההובלה?

התקופה הנלווית אל מעבר הדירה הנה מרגשת לכל הדעות אך אי אפשר להימנע מכך: מדובר בתקופה ובה ישנן הוצאות רבות, כאשר האחת הגדולות אם לא הגדולה מכולן היא ההובלה. אילו גורמים משפיעים על מחיר ההובלה וכיצד ניתן לחסוך? כל הפרטים לפניכם:


מעבר דירה
זהו תהליך אשר דורש היערכות רבה ולא פעם כדי לעבור אותו על הצד הטוב ביותר, יש לקחת ימי חופש מהעבודה. אובדן ימי העבודה יחד עם יתרת ההוצאות הנלוות, כמו התשלום על הובלה למשל, הם פרמטרים אשר מובילים אנשים רבים לחפש את כל המקומות בהם ניתן לחסוך ולמזער את ההוצאות. כדי להקל עליכם ולעזור לכם לחסוך, הנה כל הדרכים בעזרתן תוכלו להשפיע על מחיר ההובלה כדי להוביל למקסימום חיסכון.

מה יכול להשפיע על מחיר ההובלה?

ישנם גורמים רבים אשר יכולים להשפיע על מחיריהם של שירותי הובלות והיכרות עמם תוכל לעזור לכם לכלכל את צעדיכם ואף להוביל לחיסכון משמעותי במחיר הסופי. לכן מומלץ שלא להקל ראש בנושא, בדרך זו תוכלו להרשות לעצמכם שלא להתפשר על איכותה של חברת ההובלות ועדיין ליהנות ממחירים אטרקטיביים. רק לידיעתכם בין הגורמים שישפיעו על מחיר ההובלה שלכם נמצאים אלו הבאים:


מרחק בין יעד ההובלה ליעד המעבר - המרחק בין נקודת המוצא לבין היעד החדש יכולים להשפיע על מחירה של ההובלה. ככל שהיעד רחוק יותר ודורש זמן נסיעה רב, כך המחיר יעלה בהתאם.


סוג מבנה המגורים - גורם נוסף אשר ישפיע על מחירה של הובלה הוא מבנה המגורים שלכם. בניין קומות לצורך העניין דורש היערכות גדולה יותר של צוות ההובלה הן מבחינת כוח האדם והן מבחינת הציוד.


גודל ההובלה - ישנו הבדל ניכר בין הובלה גדולה לבין הובלה קטנה. הובלה גדולה יותר תדרוש כלי רכב גדול יותר, וצוות עובדים גדול יותר. בהתאמה גם מחירי השירות יהיו גבוהים משמעותית.


שירותים נלווים - שירותי מיון ואריזה הם שירותים הנלווים אל ההובלה ובכוחם לייקר את המחיר. כפועל יוצא מכך הזמנת שירותי אריזה מקצועיים מחברת ההובלות תעלה את מחיר ההובלה הסופי.


הצורך בציוד מקצועי - ישנן הובלות אשר דורשות את השימוש בציוד מקצועי כמו למשל מנוף. שיטות ייעול הנסמכות על שימוש בציוד משוכלל גם הן עלולות לייקר את המחיר.

כל הטיפים שיאפשרו לכם לחסוך במחיר

במידה והנכם מעוניינים להגיע לחיסכון מקסימלי הנה כמה טיפים אשר יאפשרו לכם לכבוש את היעד:

  • ארזו בעצמכם – זה תמיד נחמד שחברת ההובלות אורזת עבורכם, אך אם הנכם מעוניינים להוזיל עלויות, עליכם לוותר על אי אילו השירותים ולארוז ולמיין את חפציכם בכוחות עצמכם. בדרך זו תוכלו להחליט אילו חפצים עוברים אתכם ואילו עליכם למסור. כך תוכלו גם "להיפטר" מציוד או רכוש לו אינכם זקוקים.|
     
  • שכרו חברת הובלות מקומית – לחברת הובלות מקומית הקרובה לאזור מגוריכם יידרש זמן קצר יותר להגיע אליכם, מה שיכול להשפיע על מחיר. חברת הובלות אשר תאלץ להגיע מרחוק, תגבה סכום נוסף על זמן הנסיעה.
     
  • הקפידו למסור את כל הפרטים הנחוצים מראש – לפני קבלת הצעת מחיר, וודאו כי אתם מספקים לחברת ההובלות את כל הפרטים הנחוצים כמו למשל סוג המבנה, כמות החפצים אותם יש לשנע וכולי. בדרך זו צוות החברה יוכל להעריך טוב יותר את כמות העבודה ולקבוע מחיר התואם את אופי השירותים.

מידת התגייסותכם ומחויבותכם לתהליך המעבר יכולה להשפיע גם על מהלך ההובלה וגם על עלותה. לכן כל מה שבאפשרותכם לעשות בעצמכם - עשו, ואל תשכחו לעדכן את חברת ההובלות בכל הפרטים החשובים אשר יכולים להוזיל את המחיר הסופי.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, פנו אלינו.