מעבר דירה בחדרה והסביבה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מעבר דירה בחדרה והסביבה

מעבר דירה בחדרה והסביבה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מעבר דירה בחדרה והסביבה

כאשר אתם מבקשים לעבור דירה בחדרה, בפניכם ניצב תהליך מורכב של העברת כל תכולת הדירה ממקום אחד למשנהו, שדורש מכם משאבים פיזיים ונפשיים גם יחד. על כן, על מנת לפשט את התהליך של אריזת החפצים בדירה והובלתם אל מחוז חפצכם החדש כדאי לדעת במעוד מועד למה אתם נכנסים, ולהתכונן כראוי, כך שבעת המעבר התהליך יעבור בצורה החלקה ביותר האפשרית. לנו בחברת הובלות דוד, חשוב שתקבלו את כל המידע החשוב לקראת המעבר.

בחירה איכותית

בטרם המעבר אל דירות חדשות בחדרה, שקלו היטב באיזו חברה להסתייע. הבחירה בחברת הובלות מוכרת, מהימנה, מקצועית ובעלת ניסיון היא הכרחית, על מנת שחס וחלילה לא תיפלו בפח של חברה לא איכותית אשר עלולה לדרוש מחירים מופקעים עבור שירות שיעשה בצורה לא מיומנת, ועלול לגרור נזק בלתי הפיך למטענים המובלים, כמו גם לגרום לאובדנם. חברת הובלות איכותית תדאג שלא יאונה כל רע, ומעבר לכך יהיה לה שימוש בפוליסת ביטוח אשר תערוב לכל נזק שעלול להיגרם, ותפצה אתכם באופן הולם.

היערכות מראש

כבר עם פנייתכם אל החברה, עליכם להתחיל בהכנת הדירה שלכם למעמד ההובלה. כדאי שתוודאו לאן כל דבר צריך להגיע, ותחליטו אלו פריטים בדירה אינם רלוונטיים ומהם אתם יכולים להיפטר, ואם נדרש עבור חלק מהרהיטים והחפצים שימוש באמצעי הובלה ושינוע ייחודים. פירוט כל נתוני הדירה והתכולה שבה תאפשר לחברת ההובלה להיערך בהתאם, לתפעל את הלוגיסטיקה הכרוכה בהובלה, ולהעמיד לרשותכם את כוח האדם והכלים הדרושים (כמו למשל כאשר מדובר בחפצים עדינים ויקרי ערך, חפצים גדולים במיוחד הדורשים העברה במנוף, או חפצים אשר זקוקים לטמפרטורה מיוחדת לתחזוקתם בשעת ההובלה).

סיוע מקצועי ויעיל

פעמים רבות חברת הובלה גם מציעה שירותי אריזה מקצועיים שייעלו את התהליך ויחסכו לכם זמן וכאב ראש – כך שלא תצטרכו לבזבז שעות והשקעה מרובה באריזה עצמאית. בשעת האריזה, תדאג החברה לארוז חדרים כיחידות נפרדות, ולסמן כל ארגז על מנת לשמור על הסדר וכדי לדעת בתום ההובלה שהכל הגיע אליכם בשלום, כפי שהובטח.

צרו קשר בהקדם!

לאור כל זאת, לקראת ההובלה, חשוב ביותר ליצור קשר מוקדם עם חברת ההובלה, על מנת לקבל הצעת מחיר מתאימה לשני הצדדים, לתאם כוונות ולשריין את התאריך, וכך למנוע כמה שיותר קשיים והפתעות בלתי נעימות במהלך ההובלה עצמה. אז אם ברצונכם לעבור אל דירות חדשות בחדרה מכל מקום אחר בארץ, ככל שתתארגנו מוקדם יותר, כך תצמצמו את אי הוודאות ותיהנו משירות זריז ומקצועי, ותוכלו לעבור דירה בזמן קצר, בקלות ובהנאה.


חברת הובלות דוד נותנת מענה מקצועי ואיכותי תוך ליווי לכל אורך המעבר. בין שירותי החברה -הובלות משרד איכותיות, הובלות ללקוחות פרטיים – דירות ובתי עסק. החברה חרטה על דגלה את אמנת השירות האיכותי והמקצועי – תוך מתן מחירים תחרותיים בשוק. צרו אתנו קשר עוד היום וזכו לשירות הובלות מקצועי.