מעבר דירה חלק ומהיר - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מעבר דירה חלק ומהיר

מעבר דירה חלק ומהיר

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מעבר דירה חלק ומהיר

אין ספק כי מעבר דירה הוא הליך לא קל לאף אחד, לא מדובר רק על המעבר עצמו, אלא גם על השלבים שקודמים לו. לפניכם כל הטיפים למעבר דירה חלק ומהיר.

מעבר דירה אף פעם לא נושא קל. אל החששות, ההתרגשות והלחצים שהנם חלק בלתי נפרד מהתהליך, נלווה גם הצורך להיערך בהתאם ולתכנן נכון את כל אחד מהשלבים. איך אפשר לעבור דירה ולהישאר בחיים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתארגן ולעבור את המעבר עד כמה שיותר בקלות.

קודם כל ולפני הכל

ישנו מספר לא מבוטל של חברות הובלות המתמחות בסוגי הובלות שונים. מלבד זאת, מידת הזמינות של כל אחת שונה. מצאו חברה שמתמחה בהובלת תכולת דירה וודאו שזו חברה המעסיקה את מיטב המובילים, אנשי מקצוע מנוסים המגלים אחריות, רצינות ויעילות. הובלה מהירה דורשת חברת הובלות מקצועית ולה ניסיון רב בתחום. תאמו איתה מבעוד מועד את התאריך ואל תשכחו לעשות תזכורת שבוע לפני. אם אתם רוצים לחסוך זמן וממש להתייעל, תבחרו בחברה שמבצעת גם שירותי אריזה, יהיה זה חיסכון בכאב ראש משמעותי עבורכם.

כל הדגשים לבחירה הנכונה

בתקופת החורף רצוי מאוד לאתר חברה מתאימה כשבועיים לפני הובלת התכולה, ובתקופת הקיץ העמוסה, לאתר חברה כחודש לפני. כדאי לבדוק שלחברה יש ביטוח צד שלישי כדי שתהיו מכוסים במקרה של נזקים. סכמו מראש את מחיר ההובלה, חשבו היטב על מספר הארגזים להם אתם נדרשים, כמה חפצים כבדים יש לכם, האם ניתן להעמיס אותם על המשאית בדקו האם אולי נדרש מנוף וכך תוכלו להימנע ממצבים לא נעימים.

רשימה הכנתם?

כדאי להכין מבעוד מועד רשימה של כל המשימות שעומדות לרשותכם. אם ניקח לדוגמה את נושא ההובלה, מוטב כי תערכו רשימה של כל הפריטים שלכם ובהתאם לה את ציינו מספר הארגזים. כך כשתגיעו לדירה החדשה תוכלו לבדוק שאכן הכל הגיע בצורה תקינה וללא נזקים. מעבר דירה דורש מכם התארגנות לכן וודאו כי כל המשימות שלכם רשומות על הדף, שלא שכחתם כלום וסמנו V ליד כל משימה שאתם מבצעים.

סידורים אחרונים בהחלט

  • צרו קשר עם חברת החשמל על מנת שהם יקראו את המונה, שלמו את יתרת חשבון החשמל ובקשו קבלה לכתובת אליה אתם עוברים, ניתן גם במוקד 103.
  • צרו קשר עם העירייה בכל הקשור לארנונה ומים וגשו לשם כדי לסגור את כל הקצוות. אם גרתם בשכירות הביאו עמכם את החוזה שמעיד על זמן המגורים בנכס והתשלומים בעבורו.
  • כאשר מדובר על בזק, יש לדרוש פעולת ניתוק, צרו קשר גם עם חברות הכבלים וידעו אותן באשר למעבר.
  • בכל הקשור למשרד הפנים יש לעדכן כתובת חדשה. המוסדות הממשלתיים מעדכנים את פרטיהם של האזרחים על פי מידע הנמצא במשרד הפנים. שינוי הכתובת איננו כרוך בתשלום אולם יש להתייצב בלשכות רישום האוכלוסין עם מסמכים אלה: ספח של תעודת הזהות שלכם ושל בני המשפחה וטופס בקשה לשינוי מען.
  • גם לדואר יש להודיע על שינוי כתובת, שכן אם לא, המכתבים יגיעו לכתובת הישנה.

כבר רשמתם את הילדים לבית הספר?

אם יש לכם ילדים וודאי תרצו לרשום אותם לבית הספר או לגן עוד טרם המעבר לדירה החדשה. כדאי מאוד להכיר את מוסדות החינוך באזור ולרשום את הילדים כמה שיותר מהר. בכדי שתוכלו ליהנות משירותיה של העירייה וכמובן על מנת שאכן תוכלו לרשום את הילדים לבית ספר או לגן, חייבים לגשת לשם, להירשם כתושבים ולהעביר את החשבונות על שמכם.

ומה שכחנו?

כדאי מאוד להשוות מחירים בין חברות ההובלה השונות, עם זאת לא כדאי להתפתות למחיר הזול ביותר, ישנה תחרות עזה בין חברות ההובלה מה שמיטיב עם הכיס שלכם. רצוי ומומלץ לבחור חברה מוכרת ומקצועית, כזו שהמליצו לכם עליה, כאשר לא פחות חשוב הוא נושא האמינות. חברת ההובלות חייבת לגלות דייקנות, לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש, לגלות רגישות כלפיכם, הרי זהו יום לא קל עבורכם והיא גם צריכה לספק לכם את כל הפתרונות הנדרשים.

לפעמים כדאי להשקיע קצת יותר מחשבה, זמן ואמצעים על מנת שהמעבר יהיה מהיר וחלק, לבחור חברת הובלות ששמה הולך לפניה ולהיכנס ברגל ימין לדירה החדשה.