עוברים דירה? אל תמתינו לרגע האחרון - הובלות דוד
פורטל לקוחות
עוברים דירה? אל תמתינו לרגע האחרון

עוברים דירה? אל תמתינו לרגע האחרון

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מעבר דירה הוא תהליך לא פשוט עבור אף אחד, אולם בעזרת תכנון מקדים והיערכות נכונה, כל אחד יוכל לעבור את היום בשלום. מה חשוב לדעת ומה מומלץ לזכור? הנה כמה טיפים יעילים אותם כדאי לקרוא ולשמור.


אחת המשימות היותר מאתגרות, אותה כמעט כל אחד וודאי יצטרך לעבור ביום מן הימים, היא מעבר דירה. עם זאת ולמרות הסברה הרווחת, כן ניתן לעבור דירה בשלום. איך אתם שואלים? התשובה לכך פשוטה – כל שיש לעשות הוא להקפיד על ארגון ולבחור בחברת ההובלות הנכונה. למרות שיש לכם הרבה על הראש, ותקופת מעבר זו מלווה במתחים, כעסים ופחדים מהעתיד לבוא, מומלץ שלא להקל ראש בנושא יום ההובלה עצמו וכן בתקופה הקצרה שקודמת לו, במיוחד כאשר יום זה יקבע אם תיכנסו ברגל ימין או ברגל שמאל לדירה החדשה.

היערכות מוקדמת חשובה ויכולה להקל על האריזה

לכולנו יש נטייה לאגור ולצבור חפצים. התקופה של טרום המעבר היא זמן מעולה להתחיל לעשות סדרים, להיפטר מחפצים שאין בהם שימוש, למסור רהיטים ישנים ובאופן כללי – להישאר רק עם החפצים והציוד הנחוצים ביותר לשגרת היום יום. ארגון מוקדם יכול להקל באופן משמעותי על האריזה ולמנוע מכם להתמודד עם הכל ברגע האחרון. אם אתם מוצאים שהנכם מתקשים לעשות סדר בבלגן, באפשרותכם לפנות לחברה מקצועית אשר תעשה זאת עבורכם. יש חברות אשר ישמחו לעשות זאת ולאחר מכן אף לאסוף את כל הציוד והרכוש שאינכם צריכים ולמסור אותו לאחרים, כך לא תצטרכו לבזבז זמן יקר.
 

כיצד ומתי בוחרים חברת הובלה?

לאחר הארגון והסדרים ובערך חודש לפני זמן המעבר, מומלץ לתאם על מועד ושעה עם חברת הובלות מקצועית. תיאום מראש הינו הכרחי, במיוחד אם ברצונכם להבטיח שהחברה בה אתם מעוניינים תהיה זמינה עבורכם. את החברה כדאי לבחור על פי קריטריונים כמו המלצות, אך גם רצוי להקפיד על כך שתהיה זו חברה מקצועית אשר שמה הולך לפניה ויש לה וותק בתחום.

חברה בעלת ניסיון תוכל להעמיד לרשותכם שירותי הובלות שונים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם, שמספקת צוות מיומן ומנוסה בתחום. כמו כן, לחברה מובילה בתחומה יהיה את כל הציוד והמכשור הנדרשים כדי להתמודד עם מצבים מורכבים ועל מנת לספק פתרונות בשטח.

מה חשוב לשים לב טרם חתימת העסקה?

לפני שסוגרים עם חברת הובלות כזו או אחרת, חשוב לבצע תיאום ציפיות. כחלק מן התהליך מומלץ לשאול את כל השאלות הנכונות כדוגמת -  האם ישנו ביטוח לציוד? באיזה רכב תגיע החברה? האם ישנם שירותים נלווים נוספים שהיא מציעה כמו למשל מעקב ובקרה בזמן אמת על התכולה? האם החברה מספקת גם שירותי אריזה? ומה קורה במקרה של נזקים לרכוש?

לאחר שבררתם את כל הפרטים והגעתם להסכמות, רצוי לעגן אותן בחוזה וזאת כדי למנוע אי הבנות או אי נעימויות. בחוזה מומלץ לפרט גם את סכום התשלום ביחד עם תנאי התשלום, כך גם אם החברה לא תעמוד בהסכמים, יהיה ברשותכם מסמך מחייב וקביל.

הכנות לקראת ההובלה

עכשיו כשהכל כבר סוכם ויום ההובלה קרב ובא, זה הזמן להתחיל להתארגן. המלצה שלנו, אל תחכו לשבוע לפני, עשו את כל המשימות בטרם עת. באופן כללי, מעבר לסדרים ולמסירת חפצים, כדאי ורצוי להתחיל לארוז את כל החפצים שנשארים אתכם, אך אתם יכולים לחיות בלעדיהם. באפשרותכם להכין ארגזים מבעוד מועד, לארגן קופסאות, ניילונים או ניירות עיתון וכך להיות מוכנים לארוז גם ציוד שביר ורגיש. אם אתם קצרים בזמן או שמעוניינים במעט עזרה מקצועית, באפשרותכם לשכור את שירותיה של חברת ההובלות כדי שתעשה זאת עבורכם.

אריזה נכונה – לבד אן בעזרת חברה מקצועית?

אנשים רבים מתלבטים בשאלה האם לארוז לבד או לשכור את שירותיה של חברת הובלות מקצועית שמציעה שירותי אריזה. המלצה שלנו – בחרו באפשרות השנייה. חברת הובלות מקצועית תעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר רק יתרמו לתהליך. כמו כן לחברה ארגזים מסוגים שונים, טכניקות אריזה מתקדמות וכן ציוד מקצועי שמאפשר לשנע כמות גדולה של ארגזים ממקום למקום. לכן עבורכם תהיה זו השקעה משתלמת שתוביל לחיסכון. כמו כן, לאלו שמתקשים להגיע לשלב האריזה, תיאום מראש עם חברת ההובלות יהווה גורם מזרז ומניע לסיום המשימה, שגם זהו יתרון.

יום ההובלה עצמו

יום ההובלה עצמו הגיע ואם אתם מתגוררים במרחב אורבני, אנו ממליצים שתמהרו בשעת בוקר מוקמת לשמור חניה עבור המשאית. אם לא, הרי שאין בעיה של חניות או רחובות קטנים וצפופים. כדי שלא תהיו בלחץ ותוכלו לקחת את הזמן ולהתמודד טוב יותר עם התהליך, מומלץ כי תתארגנו שבוע לפני עם מקום העבודה ותיקחו לכם יום חופשי. למרות שהמעבר יכול להיות מלחיץ למדי, חשוב לזכור שאנשי הצוות מחברת ההובלות גם הם בני אדם ויש לנהוג אליהם בנימוס ולתת להם לבצע את עבודתם. לעיתים הניסיון לזרז את המעבר או לדחוק באנשי הצוות לעשות מעבר ליכולותיהם, היא פעולה שעלולה להוביל לטעויות ונזקים.
 

תהליך ההובלה – כיצד למנוע נזקים

בעת תהליך ההובלה עצמו, מגיעים המובילים אליכם הביתה ולהם ציוד משוכלל ומקצועי המיועד כדי לבצע את ההובלה. החל ממשאית לאחסון התכולה ועד לשירותי מנוף, חברת ההובלות תהיה ערוכה ומזומנה להתמודד עם אתגרי יום המעבר שלכם. במהלך ההובלה, אנשי הצוות משנעים את כל הארגזים מהדירה או הבית שלכם אל המשאית ומשם ליעדכם החדש. רצוי לסכם עם חברת ההובלות שתשלח רק אנשי מקצוע מיומנים אשר באפשרותם למזער נזקים ולנהל את המעבר על הצד הטוב ביותר.

החשיבות בפריקה על ידי חברת ההובלה

השלב הסופי של תהליך ההובלה הוא ההגעה אל היעד ושם הפריקה. אם ברצונכם להקל על עצמכם עד כמה שניתן ולעבור את המעבר בצורה נעימה, רצוי כי חברת ההובלות אותה שכרתם, תבצע את כלל השירותים הנלווים, החל מאריזה ועד לפריקה. הסיבה לכך היא שאנשי המקצוע שביצעו את האריזה וההובלה, יודעים איפה כל ארגז נמצא, מבינים לאן כל ארגז שייך ויכולים לפרוק את התכולה ישירות בחדרים. ישנן חברות הובלה שאף פורקות את הארגזים עבורכם בבית החדש, כך שלא תצטרכו להתחיל את החיים בבית, כשאינכם מאורגנים.
 

הובלות דוד – פתרונות לוגיסטיים מהשורה הראשונה

בין אם אתם עוברים לבית חדש ובין אם זו התחלה חדשה מכל סוג, מומלץ לבחור בשירותיה של חברת הובלות מקצועית. חברת הובלות דוד מעמידה לרשותכם אנשי צוות מיומנים, צי של משאיות, ציוד מתקדם ומשוכלל וכן ניסיון עתיר שנים – לחברה יש וותק רב בתחום והייתה שותפה לפרויקטים רבים. הניסיון העשיר שלנו וכן המקצועיות הרבה הם אלו שמאפשרים לנו לספק לכם מעטפת שלמה של שירותים תחת קורת גג אחת והם גם אלו שעוזרים לנו להתמודד היטב עם מגוון רחב של בעיות שעלולות לצוץ בזמן אמת.


אנו מעמידים לרשותכם שירות מא' עד ת' וזאת כדי להפוך עבורכם את יום המעבר לכמה שיותר פשוט וקל בדרך לתחילתם של חיים חדשים. צרו עמנו קשר בהקדם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור כל אחד מהשירותים שאנו מציעים.