הובלות באזור הדרום - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות באזור הדרום

הובלות באזור הדרום

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חברת הובלות מקצועית לאזור הדרום והסביבה

כשאתם בחורים בשירות הובלות דוד אתם בוחרים מצוינות, אמינות, שקיפות, הגינות, יחס אנושי ומעל לכל- מקצועיות ומחויבות ללא פשרות. נהגי החברה מכירים היטב כל מקום בדרום, כל עיר וכל מושב , כל קיבוץ וכל יישוב קהילתי. בין אם אתם עוברים מהעיר ליישוב הכפרי ובין אם אתם עושים את התנועה ההפוכה- הובלות דוד הוא המותג שאתם מוזמנים ליהנות משירותיו.

חברת הובלות דוד מתאפיינת ביחס אנושי קשוב וסבלני

כמי שמודעים היטב לקושי הרגשי הכרוך בכל שינוי בכלל ובמעבר דירות בפרט, אנשי המקצוע שלנו ניחנים, מתאפיינים ומצטיינים ביחס אנושי קשוב וסבלני. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה את כל משאבי הידע, הניסיון, הכלים והשיטות, שירותי הלוגיסטיקה  וכל המעטפת הנדרשת והמצופה למעבר מהיר וטוב.

חברת הובלת דוד מספקת שירותי הובלות בערים ובישובים: באר שבע, אשדוד, אשקלון, מיתר, להבים, עומר ועוד לרשות לקוחותינו עומדים האנשים המקצועיים שלנו לסייע ולייעץ באריזה, בהעמסה ובפריקה המתבצעות בזהירות יתרה, בהובלה בטיחותית של כל התכולה.

אנחנו מתמחים, בין השאר, באספקת שירותי מנוף, העברה ואחסנה של ציוד אל מחסנים ועוד.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כאן ועכשיו כדי לקבל מידע, ייעוץ, הצעת מחיר ולסגור על מועד מתאים לביצוע ההובלה. מחירים אטרקטיביים לפרטיים ולמוסדות, למגזר העסקי ולכל לקוח שהוא.

חוויה בטיחותית ושקטה

חברת דוד הובלות מעניקה ביטוח מלא על תכולת הדירה או המתחם שאותה אנחנו מובילים. ברשותנו צי משאיות חדיש ומשוכלל המאפשר גם העברה של תכולה שחייבת להישמר בתנאים מיוחדים, כגון קירור או תפזורת.

על מנת להיערך מבעוד מועד ולא להיקלע ללחץ זמן- חשוב לתאם את מועד ההובלה זמן מספיק שיאפשר לכם להתארגן לקראתה, תושבי הדרום.

אנחנו מאחלים לעם הובלה בטיחותית ושקטה, מעבר חלק והסתגלות מהירה אל הבית או העסק החדשים שאליו אתם מעבירים את התכולה ובעיקר חלק מחייכם.

אם אתם נמנים עם קבוצת  האנשים שלא אוהבים להמר – קל וחומר לקחת סיכונים- אנחנו מזמינים אתכם לעשות את המעשה הפשוט והמתבקש: לפנות אל חברת הובלות שלא משאירה דבר ליד המקרה ומשתפת פעולה עם לקוחותיה בשקיפות מלאה. 

 

הצעה מועילה: צרו אתנו קשר עוד היום