חברת הובלות או מוביל? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
חברת הובלות או מוביל?

חברת הובלות או מוביל?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חברת הובלות או מוביל?

מתכננים לעבור דירה? מחפשים גורם מקצועי שיוביל את כל תכולתה על הצד הטוב ביותר שניתן? אז מה באמת עדיף? לשכור את שירותיה של חברת הובלות מקצועית או שמא לבחור במוביל?

ישנם הבדלים משמעותיים בין השירותים אותם תציע חברת הובלות גדולה לבין השירותים אותם יציע מוביל. אמנם, עלות הובלת דירה על ידי מוביל, יכולה לעלות פחות כסף, אולם זהו בהחלט לא השיקול שאמור להכריע. אם מדובר בהעברת כמה חפצים בודדים, בהחלט אפשר לבחור במוביל פרטי, שכן המלאכה איננה מורכבת. לעומת זאת, כאשר מדובר בהעברת תכולת משרד, דירה, חנות או אפילו בית עסק, אזי בהחלט מומלץ לבחור בחברת הובלות.

מה אנו באמת צריכים?                                                                                   

בראש ובראשונה כדאי שנשאל את עצמינו מה באמת אנו צריכים? עד כמה מורכבת עבודת ההובלה? מהי תכולת הדירה? חברת הובלות מעסיקה אנשי מקצוע רבים ועושה שימוש בציוד המתקדם ביותר כולל מנופים חשמליים וצי רכבים מכובד, מה שלא יציע מוביל פרטי. אם מעוניינים שהליך ההובלה יבוצע על הצד הטוב ביותר, כדאי לבחור חברה המעסיקה סבלים מקצועיים, אנשי מקצוע שיודעים לארוז, לפרוק, לאחסן ולהרכיב רהיטים מחדש.

הערכת מצב

חברת הובלות גדולה מנוסה בכל סוגי ההובלות הקיימים, והיא תדע לבצע הערכה מדויקת של כל הכרוך בהליך ההובלה, בין אם היא פשוטה יותר או מורכבת. על פי אופי ההובלה היא גם תציע הצעת מחיר מדויקת, כאשר מעורבים כאן מספר משתנים, כמו מיקום הדירה בבניין, האם קיימת בו מעלית? האם יהיה צורך לעשות שימוש במנוף חשמלי? מהו מרחק הנסיעה בין הדירה ליעד החדש? בנוסף, גם נושא לוחות הזמנים חשוב מאין כמותו, ומכיוון שחברת הובלות מעסיקה הרבה עובדים, סביר להניח שהיא גם תעמוד בלוחות זמנים מוקפדים שנקבעו מראש.

היקף הציוד

חברת הובלות היא בעלת כל הציוד הנדרש על מנת לבצע את כל סוגי ההובלות. משאיות גדולות, מנופים, ציוד כבד, יש לה את היכולת להעביר את כל סוגי התכולה של דירות, החל מקטנות ועד תכולת בתים פרטיים, משרדים ומבני תעשייה. לא לכל מוביל פרטי רכב מתאים ומנוף חשמלי הנדרש לא מעט פעמים.

עבודות נוספות

למעט ההובלה, הלקוחות נזקקים לעוד שירותים כמו אריזה, או אחסון תכולת הבית. חברת הובלות מעסיקה אורזים מקצועיים, היא מחזיקה בכל אמצעי האחסון הטובים ביותר, כמו ארגזים וקרטונים מתאימים, ומן הסתם, כאשר מדובר באנשי מקצוע עתירי ניסיון, הולך ופוחת הסיכוי שרכוש יקר יפגע או ייפגם.

ניסיון הוא שם המשחק

לרוב, חברת הובלות גדולה היא עתירת ניסיון, ומכאן גם הידע והמקצועיות ובקיאות בכל סוגי ההובלות למיניהם. מכיוון שמועסקים כמה וכמה עובדים, כל אחד מהם אחראי על התחום שלו. בנוסף, חברת הובלות תציע כיסוי ביטוחי נרחב ומקיף יותר, מה שיאפשר ללקוחות לישון בראש שקט, ולהיות בטוחים מבעוד מועד, שאם הרכוש שלהם יפגע במהלך ההובלה, הם יפוצו כספית.

כל השירותים תחת קורת גג אחת

חברת הובלות מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים תחת קורת גג אחת. זה מתחיל עם הובלה, אך לא מסתכם רק בכך. ישנם עוד שירותים רבים אחרים אותם היא מעניקה כמו הפצה לוגיסטית, שירותי אחסון והקפדה על לוחות זמנים מדויקים. לרוב, חברה הובלות גדולה תציע צי של רכבים מסוגים שונים המיועדים לכל סוגי ההובלות. יש לה את כל האמצעים לעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כל הליך ההובלה יהיה מהיר ויעיל יותר. אין ספק, כי צוות גדול של עובדים, יבטיח איכות עבודה טובה יותר, עם מגוון פתרונות מתקדמים ומענה לכל בעיה.