חשוב לעשות השוואת מחירים, כיצד לעשות זאת נכון? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
חשוב לעשות השוואת מחירים, כיצד לעשות זאת נכון?

חשוב לעשות השוואת מחירים, כיצד לעשות זאת נכון?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חשוב לעשות השוואת מחירים, כיצד לעשות זאת נכון?

כיום ישנם אתרים רבים שמבצעי השוואות מחירים ולא בכדי, בדרך זו ניתן ליהנות מצרכנות חכמה יותר ומהשקעות נבונות. הדבר אינו שונה כאשר מדובר בהובלות. השוואת מחירים – כך תעשו זאת נכון.


אחד המשתנים העיקריים אשר יגרמו לכם להעדיף חברת הובלות אחת על פני האחרת הוא המחיר. מחירי השירותים משתנים מחברה לחברה ולא רק, אלא שכל חברה תציע תמורה שונה בעבור אותם המחירים. מכאן שהשוואת מחירים הנה חשובה. יחד עם זאת כאשר מדובר בשירותים כמו הובלות אשר מחיריהם אינם זעומים, יש להקדיש לנושא מחשבה, זמן ומשאבים. איך עליכם לעשות זאת? הנה כמה טיפים מועילים.

הזמנת חברת הובלות – לא בכל מחיר

אחד המאפיינים של הצרכנים הישראלים הוא שהם לא אוהבים לצאת "פראיירים" וכל אחד היה רוצה להשיג את הדיל המשתלם ביותר. ואם אכן המטרה היא לשלם כמה שפחות על שירות הובלות, הרי שמדובר במשימה הדורשת מעט עבודה ושיעורי בית. כמו כן יש לקחת בחשבון כי לא מדובר רק על מציאת המחיר הזול ביותר, אלא על מציאת התמורה הגדולה ביותר בעבור המחיר שמשלמים. כצרכנים מנוסים אתם בטח יודעים שאין ליפול במלכודת הדבש של מחירים זולים במיוחד, להיפך אלו צריכים להדליק נורה אדומה ולגרום לכם לבצע סקירה יותר מעמיקה.


לכן עליכם לבדוק היטב מה המחיר של ההובלה כולל כדי להבטיח שתזכו לשירות כמה שיותר איכותי, מקצועי ומשתלם.

היכרות עם המחירים – מתכון להצלחה

נשאלת השאלה - גם אם עשיתי השוואת מחירים, איך אפשר לדעת מהו מחיר הוגן עבור שירותי הובלה? מדובר בשאלה חשובה, היות ובשביל סקר מחירים אשר יספק את התמונה הרחבה יש להכיר את המחירים המקובלים בשוק עבור שירותי ההובלה השונים. כאמור ישנם מחירים עבור שירות בסיסי ואלו מתייקרים בהתאם לשירותים נלווים אותם ברצונכם להוסיף כמו למשל פריקה ואריזה, אחסון, שימוש במנוף ועוד. כיום ניתן למצוא את המחירים המקובלים גם באתרי אינטרנט שונים, אשר מבצעים בעצמם סקירה ודואגים לעדכן את המידע הנמצא ברשותם בהתאם למדדי השוק.

השקיעו – ציירו טבלה

אין זה מספיק להתקשר לכמה חברות ולשאול מה המחיר עבור שירותי הובלה, במיוחד כאשר לא פעם ישנם משתנים אשר ישפיעו על המחיר הסופי. לכן מוטב להשקיע מעט מאמץ ולצייר טבלה, אם במחשב ואם באופן ידני, הכוללת את כל הסעיפים הנדרשים וכל הפרמטרים החשובים והשווים התייחסות. לאחר שמדברים עם כמה וכמה חברות יש לשבץ את המחירים בטבלה, בדרך זו תוכלו לראות את התמונה הגדולה ואף להוזיל בעלויות במידה משמעותית. בעזרת טבלה המידע על החברות השונות יהיה מסודר וזמין עבורכם בצורה ברורה ונהירה ותוכלו להגיע להחלטות ביתר קלות.

תאמו פגישה עם נציגי החברות הנבחרות

רבים האנשים אשר מאמינים כי המטרה של השוואת מחירים היא להשיג את סל השירותים הזול ביותר. למעשה אין זה בהכרח נכון, כי המטרה צריכה להיות השגת סל השירותים המשתלם ביותר. למרות שקיים כיום המון מידע ברשת ממנו ניתן ללמוד, אין בכוחו של מידע וירטואלי להחליף את המציאות ואף נציג מכירות של חברת הובלה לא יוכל לספק לכם מחיר מדויק מבלי שביקר בדירה וראה במו עיניו את כל שעתידה החברה להוביל. לכן אם ברצונכם לקבל מחירים מדויקים, תאמו פגישה עם נציגי החברות אשר ביניהן הנכם מתלבטים, בקשו מהם לבחון את החלל ואת הרהיטים, להעריך מה על השירות לכלול ולספק לכם הצעת מחיר עדכנית.

שירותי הובלות איכותיים במחירים משתלמים

בחירת החברה אשר תהיה שותפה לתהליך המעבר שלכם עשויה להתגלות כמשימה מעט מורכבת ומאתגרת. עם זאת בעזרת השקעת מחשבה תוכלו להגיע לחברה אשר תספק לכם את מרב התמורה בעבור המחיר. אנו בהובלות דוד מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות לוגיסטיים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים תחרותיים. השירותים שלנו כוללים ביטוח נרחב ומקיף, בקרה ממוחשבת אחר תהליך המעבר, שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, צי של משאיות חדישות המיומנות בביצוע הובלות מסוגים שונים, צוות מקצועי שעבר הכשרות ולו ניסיון עתיר שנים וכן עוד מערך שלם של שירותים מיוחדים בתוספת מחיר.

 

חברת הובלות דוד נחשבת למובילה בענף ההובלות ולא בכדי. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית!